Studijų baigimas. Kokią profesiją pasirinkti?

Kokią profesiją rinktis? – dažnas klausimas, bet kone kiekvienam jaunam ir atsakingam žmogui nelengva į jį atsakyti. Retas jaunas žmogus 100% yra tikras rinkdamasis profesiją. Tikrai sudėtinga nuspręsti, kokią profesiją rinktis, jeigu viena sritis yra miela, bet tėvai primygtinai pataria rinktis kitą. Sudėtinga prieštarauti Tau patariančiųjų ir gero norinčiųjų artimųjų, draugų ar giminių nuomonei.
Būkite atviri sau. Stenkitės priimti sprendimą patys. Juk niekas nežino, kas bus po dešimties, penkerių, trejų metų. Niekas nežino, kas bus rytoj, bet beveik visi žino, ką pasakyti ir ką patarti. Jums atrodo visiškai priešingai, bet juk autoritetai pataria – ,,kaip čia dabar neklausysi“, Taip?
Mes netvirtiname, kad reikia neklausyti tėvų ar senelių. Mes padedame suderinti Jūsų savarankišką sprendimą ir tėvų norus. Labai apmokama ir prestižinė profesija šiandien gali tokiame dinamiškame pasaulyje tapti nieko verta po penkerių metų. Be to, labai daug kas priklauso ir nuo sėkmės, aplinkybių.
Projekto perevod.lt idėjinio lyderio ir vadovo Aurimo Užkuraičio pamąstymas toks: „Gyvenimas kaip šviesoforas. Jeigu užtaikei ant žalio šviesoforo signalo, tai be kliūčių ir važiuoji per visas sankryžas“.
Jūs nežinote, kaip pasielgti, negalite apsispręsti, ar Jūsų pasirinkimas bus teisingas? Bijote, kad sulauksite priekaištų ir iš Jums brangių žmonių išgirsite:„ aš Tau juk sakiau! Neklausei manęs !” O kas bus, jeigu nenueisite savo svajonės ir vidinio apsisprendimo keliu? Tuomet veikiausiai sau priekaištausite visą gyvenimą: „reikėjo man tada nieko neklausyti, kodėl aš taip nepasielgiau ir pan.”
Norite pasitarti, kaip elgtis renkantis profesiją? Tai labai svarbu ! Pasikonsultuokite, kad turėtumėte svarių argumentų gindami savo nuomonę bei pasirinkimą. Siųskite užklausą tinklapyje nurodytu elektroniniu paštu arba skambinkite telefonu 864444881 ir registruokitės konsultacijos. Konsultacijas teikiame biure, nuotoliniu būdu arba raštu pagal Jūsų paklausimą.
Kaina: 30 – 80Eur